У Берліні за участі трьох легкоатлетів ЛДУФК стартує Євро-2018

Сьогодні, 7-го серпня, на «Олімпіаштадіоні» в Берліні стартують найголовніші змагання сезону для легкоатлетів Старого Світу – чемпіонат Європи-2018. Як ми вже повідомляли, українська заявка нараховує численну команду, у складі якої 88 легкоатлетів, серед яких троє представників Львівського державного університету фізичної культури. 

Зокрема, одразу двоє випускників нашого вишу змагатимуться в секторі для стрибків у висоту – один з лідерів світового рейтингу останніх років Андрій Проценко, який був близьким до завоювання медалі на ХХХІ літніх Олімпійських іграх-2016 у Ріо-де-Жанейро та срібний призер цьогорічного чемпіонату України Дмитро Дем’янюк. Нагадаємо, один з лідерів української збірної – бронзовий призер Олімпійських ігор-2016 зі стрибків у висоту Богдан Бондаренко не виступить на чемпіонаті в Берліні у зв’язку з тим, що вирішив пропустити нинішній сезон.

Третім представником ЛДУФК на легкоатлетичному Євро-2018 буде студент четвертого курсу факультету фізичного виховання Артур Назарук, який на чемпіонаті України-2018 в Луцьку посів четверте місце у фіналі бігу на 200 м і включений у склад збірної команди країни. У столиці Німеччини він змагатиметься в естафеті 4х100 м. Додамо, що цьогорічний континентальний форум у Берліні, на «Олімпіаштадіоні» триватиме з 7-го по 12-е серпня.

Склад національної збірної України з легкої атлетики
на Євро-2018:

ЖІНКИ:
Стуй Христина (100м, 4х100м)
Калістратова Аліна (200м, 4х100м)
Бризгіна Єлизавета (200м, 4х100м)
Качур Яна (200м, 4х100м)
Голєнєва Анастасія (4х100м)
Ратнікова Вікторія (4х100м)
Плотіцина Ганна (100м з/б)
Мельник Тетяна (400м, 4х400м)
Бризгіна Анастасія (400м, 4х400м)
Логвиненко Аліна (400м, 4х400м)
Климюк Катерина (4х400м)
Бібік Ольга (4х400м)
Рижикова Анна (400м з/б, 4х400м)
Миколенко Марія (400м з/б)
Ткачук Вікторія (400м з/б)
Прищепа Наталія (800м)
Ляхова Ольга (800м)
Сердюк Олена (10000м)
Прокоф’єва Євгенія (10000м)
Шматенко Юлія (5000м, 10000м)
Стребкова Наталія (3000м з/п)
Кашина Інна (с/х 20 км)
Боровська Надія (с/х 20 км)
Філюк Марія (с/х 20 км)
Юдкіна Христина (с/х 50км)
Вітовщик Василина (с/х 50км)
Цвілій Аліна (с/х 50км)
Котовська Ольга (марафон)
Хапіліна Вікторія (марафон)
Михайлова Дар’я (марафон)
Овчарук Вєра (марафон)
Левченко Юлія (стрибки у висоту)
Табашник Катерина (стрибки у висоту)
Окунєва Оксана (стрибки у висоту)
Саладуха Ольга (потрійний стрибок)
Красуцька Анна (потрійний стрибок)
Бех Марина (стрибки у довжину)
Гришутіна Крістіна (стрибки у довжину)
Килипко Марина (стрибки з жердиною)
Слобода Дарина (семиборство)
Гордієнко Римма (семиборство)
Шух Аліна (семиборство)
Гацько-Федусова Ганна (метання списа)
Голодна Ольга (штовхання ядра)
Клочко Вікторія (штовхання ядра, метання диска)
Климець Ірина (метання молота)
Шамотіна Альона (метання молота)
Новожилова Ірина (метання молота)

ЧОЛОВІКИ:
Соколов Олександр (100м, 4х100м)
Смелик Сергій (200м, 4х100м)
Ібрагімов Еміль (200м, 4х100м)
Супрун Володимир (4х100м)
Назарук Артур (4х100м)
Федоровський Григорій (4х100м)
Бутрим Віталій (400м, 4х400м)
Поздняков Олексій (400м, 4х400м)
Сеник Станіслав (400м, 4х400м)
Бікулов Дмитро (4х400м)
Шаматрин Артем (110м з/б)
Нечипоренко Денис (400м з/б)
Даниленко Данило (400м з/б, 4х400м)
Гуцол Євген (800м, 4х400м),
Киц Володимир (1500м)
Коваль Василь (10000м)
Сірук Дмитро (10000м)
Закальницький Мар’ян (с/х 50км)
Банзерук Іван (с/х 50км)
Літанюк Валерій (с/х 50км)
Лосев Іван (с/х 20км)
Шумік Віктор (с/х 20км)
Казанін Олексій (с/х 20км)
Сітковський Олександр (марафон)
Олефіренко Ігор (марафон)
Лашин Дмитро (марафон)
Русс Ігор (марафон)
Русюк Юрій (марафон)
Никифоров Сергій (стрибки у довжину)
Мазур Владислав (стрибки у довжину)
Проценко Андрій (стрибки у висоту)
Лонський Віктор (стрибки у висоту)
Дем’янюк Дмитро (стрибки у висоту)
Малихін Владислав (стрибки з жердиною)
Нестеренко Микита (метання диска)
Мусієнко Ігор (штовхання ядра)
Піскунов Гліб (метання молота)
Мисливчук Володимир (метання молота)
Регеда Сергій (метання молота)
Кушнірук Юрій (метання списа)

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ