У ЛДУФК відбувся Всеукраїнський семінар суддів з автомобільного спорту

2–3 лютого у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського пройшов Всеукраїнський семінар суддів з автомобільного спорту. Цією нагодою скористались і наші найближчі сусіди, тому крім викладачів і студентів ЛДУФК та суддів із міста Лева, семінар відвідали представники Івано-Франківщини і Закарпаття – усього понад 30 осіб.

Приємно, що крім спортивного директора Автомобільної федерації України, голови комітету офіційних осіб, члена комісії автомобільного спорту, судді національної категорії Світлани Калниш, яка відкрила семінар і виступила з лекцією про зміни у Національному спортивному кодексі і Правилах чесної гри, на семінар разом з колегами прибули президент Прикарпатського автомобільного клубу Олександра Кодак, голова місцевого осередку федерації у Закарпатській області, суддя національної категорії Сергій Трутнєв і директор Галицького автомобільного клубу, голова комітету гірських гонок, суддя національної категорії Сергій Єженков, який розповів учасникам семінару про особливості здійснення рятувальних операцій під час автомобільних ралі та гірських перегонів.

Серед інших доповідей варто відзначити виступи голови комітету безпеки змагань і медицини, судді національної категорії, члена комісії автомобільного спорту, професора Олега Рибака – про нові вимоги безпеки до міжнародних автомобільних змагань та Сергія Трутнєва – про активну безпеку спортивних автомобілів, що викликали жвавий інтерес присутніх.

З інформацією про наш Університет, умови вступу і заплановану на 2019 рік спільно з Автомобільною федерацією України наукову конференцію, виступив завідувач кафедри стрільби і технічних видів спорту, де навчаються майбутні фахівці з автоспорту, професор Богдан Виноградський і доцент кафедри інформатики та кінезіології, суддя національної категорії Людмила Рибак.

На круглому столі присутні задавали досвідченим суддям національної категорії актуальні питання, які їх цікавлять. Обговорено також актуальні проблеми і перспективи подальшого розвитку автомобільного спорту в Україні та в нашому регіоні.

Після виступів учасники семінару під керівництвом Світлани Калниш успішно склали письмовий іспит для підтвердження або підвищення власних суддівських категорій.

Приємним завершенням семінару стало вручення почесних дипломів номінантам федерації – кращому секретарю змагань в Україні минулого року Христині Івановій та кращому хронометристу минулорічних перегонів Володимиру Мар’яніну.

Автомобільна федерація України щиро дякує ректорові Львівського державного університету фізичної культури професору Євгенові Никодимовичу Приступі, першому проректорові університету професору Федорові Васильовичу Музиці та всьому колективу Університету за сприяння у науково-методичному забезпеченні федерації та за підготовку кваліфікованих фахівців з автомобільного спорту.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ