У Лізі чемпіонів-18/19 ватерполісти «Динамо» стартують матчем з румунською «Короною»

Європейська ліга плавання (LEN) затвердила розклад матчів першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з водного поло сезону-2018/2019 серед чоловічих команд. Серед учасників головного та найпрестижнішого змагання континентального рівня для клубних команд Старого світу й чинний чемпіон України львівське «Динамо», в складі якого грає група нинішніх студентів та випускників Львівського державного університету фізичної культури, а очолює команду тренерський тріумвірат у складі Ігоря Зінкевича, Олексія Шведова і Віктора Момота, які вищу освіту здобули у стінах нашого університету.

Нагадаємо, за результатами жеребкування, що відбулося 9-го серпня в Глазго (Шотландія), львівське «Динамо» гратиме у групі «А», де суперниками «біло-синіх» будуть наступні команди: BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія), Corona Sportul Studentesc (Брашов, Румунія), Pays D’AIX (Екс-ан-Прованс, Франція), ВК «Тбілісі» (Грузія) та Enka Sport (Стамбул, Туреччина). Матчі турніру групи «А» відбудуться упродовж 13-го – 16-го вересня нинішнього року в румунському місті Брашов.

А у французькому Страсбурзі у період з 14-е по 16-е вересня з’ясовуватимуть стосунки команди групи «В», в яку увійшли: CN TERRASSA (Террасса, Іспанія), PVK Jadran Carine (Херцег-Нові, Чорногорія), AZC ALPHEN (Альфен-ан-ден-Рійн, Нідерланди), Team STRASBOURG (Страсбург, Франція) та VALLETTA (Валлетта, Мальта).

Також нагадаємо, що згідно з Регламентом проведення Ліги чемпіонів сезону-2018/2019, за результатами матчів в одне коло по чотири кращих колективи з кожної групи вийдуть у наступний, другий кваліфікаційний раунд змагань, де до них приєднаються ще вісім команд, а саме: VK Jadran (Спліт, Хорватія), Astralpool CN (Сабадель, Іспанія), OSC POSTDAM (Потсдам, Німеччина), VOULIAGMENI NC (Вулягмені, Греція), FTC Telekom (Будапешт, Угорщина), AN BRESCIA (Брешія, Італія), CSM DiGi (Орадя, Румунія) та «Синтез» (Казань, Росія). Додамо, що матчі другого кваліфікаційного раунду пройдуть у період з 28-го по 30-е вересня нинішнього року.

Водне поло. Чоловіки. Ліга чемпіонів-2018/2019
1-й кваліфікаційний раунд

ГРУПА «А»
13 – 16 вересня. Брашов (Румунія)