У Львові сьогодні стартує Кубок України з водного поло

На водному майданчику басейну СКА у Львові сьогодні, 16-го вересня, стартує розіграш Кубка України з водного поло 2022 року серед жіночих та чоловічих команд. Володарі почесних трофеїв визначаться у неділю, 18-го вересня. У турнірі серед чоловіків фахівці головним фаворитом вважають львівське «Динамо», склад якого на три чверті сформовано зі студентів та випускників кафедри водних і неолімпійських видів спорту (завідувач – доцент Мар’ян Островський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренують команду Олексій Шведов та Юрій Сидорович, які вищу освіту також здобули у стінах нашого вишу.

У зв’язку з воєнним станом, усі матчі Кубка України з водного поло, що триватимуть у Львові впродовж трьох днів – з 16-го по 18-е вересня – відбудуться без глядачів. При цьому шанувальник гри з м’ячем на воді поєдинки на водному майданчику басейну СКА столиці Галичини матимуть можливість переглянути в прямих трансляціях на ютуб-каналі Федерації водного поло України.

КУБОК УКРАЇНИ СЕРЕД ЖІНОК

У жіночих змаганнях візьмуть участь три команди, які спочатку зіграють за коловою системою. У фіналі зустрінуться колективи, які за підсумками попереднього етапу посядуть перше та друге місця.

КОМАНДИ-УЧАСНИЦІ ТУРНІРУ:

▶ ВК «Динамо Амазонки» Львів»
▶ Збірна Києва
▶ Збірна Донецької області

КАЛЕНДАР МАТЧІВ:

16 вересня (п’ятниця)

ВК «Динамо Амазонки» Львів» – Збірна Донецької області

17 вересня (субота)

Збірна Донецької області – Збірна Києва

Збірна Києва – ВК «Динамо Амазонки» Львів»

18 вересня (неділя)

Фінальний матч

КУБОК УКРАЇНИ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ

У турнірі серед чоловіків візьмуть участь шість ватерпольних колективів, які поділили на дві групи. Спершу вони зіграють за коловою системою у межах своїх груп, а далі, згідно із зайнятими місцями, команди боротимуться в стикових іграх безпосередньо за медалі.

КОМАНДИ-УЧАСНИЦІ ТУРНІРУ:

Група «А»:

▶ «Динамо» Львів
▶ ВК «Маріуполь»
▶ Збірна Закарпатської області–УжНУ

Група «Б»:

▶ Збірна Київщини
▶ ВК «Харків»
▶ КЗ ДЮСШ імені А. Дідуха Львів

КАЛЕНДАР МАТЧІВ:

16 вересня (п’ятниця)

Збірна Київщини – ДЮСШ імені А. Дідуха Львів