У Львові в суботу відбудеться відкритий Кубок Заходу з ММА пам’яті Ігоря Слюсарчука

У суботу, 10-го жовтня, у Львові відбудеться відкритий Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств ММА Lemberg Fight Cup – 2020 присвячений пам’яті випускника Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ігоря Слюсарчука.

Поєдинки відбудуться в універсальному великому ігровому залі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України на вулиці Грекова. Переможців визначать в індивідуальному та командному заліку. Учасниками турніру будуть діти, юнаки, юніори та дорослі.

Турнір організовує Львівська обласна федерація змішаних єдиноборств за підтримки Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА. Змагання проходитимуть відповідно до офіційних правил, які пройшли науково-дослідну експертизу та погоджені Міністерством юстиції України та Міністерством молоді та спорту України.

Нагадаємо, випускник кафедри фехтування, боксу інаціональних одноборств ЛДУФК Ігор Слюсарчук – дворазовий чемпіон світу з фрі-файту у важкій вазі, перший заслужений майстер спорту України з фрі-файту, який є синтезом низки бойових мистецтв і поєднує в собі прийоми ведення бою в різноманітних ситуаціях: тут дозволені удари ліктями, колінами в корпус і голову суперника, удари в стрибку чи з розвороту, а також кидки та задушливі прийоми. Ігор раптово помер у Львові в 2018 році у віці 28 років.

ПРОГРАМА ТУРНІРУ:

Урочисте відкриття турніру

Попередні поєдинки в усіх вікових групах

16:00 –19:00
Фінали вікових груп 10–11, 12–13, 14–15 років