У світ вийшла книжка Олени Падовської «50 років Народному ансамблю пісні і танцю «Лемковина»

Видавництво «Растр-7» опублікувало дослідження кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського Олени Падовської про історію самобутнього хорового колективу «Лемковина».

Народний ансамбль пісні і танцю «Лемковина» відзначає свій 50-ти річний ювілей. Книга, видана на тлі документальних свідчень, архівних матеріалів, публікацій у пресі та спогадів учасників, розгортає досі незнану для широкого загалу сторінку національної культури. То минуле й сучасне хорового колективу «Лемковини» в цілості і розвитку.

В бібліотеці нашого Університету можна ознайомитися із цим науково-популярним виданням. Матеріал корисний і буде застосований у викладанні дисципліни «Історія української культури», адже в діяльності народного ансамблю пісні й танцю «Лемковина», немовби в краплині віддзеркалився хід національної культури на тлі суспільно-політичної ситуації: часу «відлиги», застою, перебудови і, врешті, української державності.