У восьмому турі УХЛ команди хокеїстів ЛДУФК зазнали поразок

У восьмому турі регулярної першості чемпіонату Української хокейної ліги сезону-2020/2021 «Крижані Вовки» зі столиці та херсонський «Дніпро», в складі яких грають студенти кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у своїх матчах зазнали поразок.

Восьмий тур регулярної першості Української хокейної ліги розпочався у Білій Церкві, де тамтешній «Білий Барс» приймав київський «Сокіл». Уже на першу перерву команди пішли за цілком комфортної переваги гостей – 2:0. Спочатку, на 14-й хвилині точним кидком від синьої лінії рахунок відкрив Ілля Олендаренко, а за 16 секунд до кінця першого періоду закинутою шайбою відзначився Антон Рубан.

У другому періоді, на 35-й хвилині підсумковий, як виявилося, рахунок, встановив кращий бомбардир киян Богдан Середницький – 3:0 (2:0, 1:0, 0:0). Перша «суха» перемога «Сокола» у сезоні дозволила команді Олега Шафаренка закріпитися на третьому місці в турнірній таблиці.

В іншому матчі першого ігрового дня ще один столичний клуб «Крижані Вовки», у складі якого в лінії нападу грає третьокурсник факультету фізичної культури і спорту нашого вишу Євген Абаджан, у Броварах приймав ХК «Кременчук». У середині першого періоду рахунок в матчі відкрив форвард гостей Микола Кисельов, який переграв голкіпера суперника на п’ятаку. На останніх хвилинах періоду команди обмінялися шайбами – спочатку Андрій Деніскін подвоїв перевагу «містян», а потім Олександр Панков його скоротив до мінімуму. Тож на першу перерву суперники пішли за рахунку 2:1 на користь чинних чемпіонів.

На 27-й хвилині Владислав Грицких прицільним кидком від синьої лінії зміцнив лідерство «Кременчука» (3:1), після чого «містяни» отримали два видалення поспіль. В форматі «5-на-3» у ворота В’ячеслава Новицького шайбу закинув захисник «вовків» Микита Жигалов. 3:2 на користь гостей – такі цифри горіли на табло перед початком третього, заключного періоду протистояння.

Мінімальна перевага «Кременчука» зберігалося на табло до 50-ї хвилини, коли свою дебютну шайбу в сезоні закинув юний Тимофій Савицький. Після цього «містяни» довели рахунок до переваги у чотири шайби – 6:2 (2:1, 1:1, 3:0). Ще по разу у воротах кіпера господарів Андрія Стельмаха розписалися Олександр Пукс і Дмитро Созонов.

У донбаському дербі новачків Української хокейної ліги ХК «Краматорськ» у статусі господарів ковзанки «Альтаїр» у Дружківці в заключній 20-хвилинці вирвав звитягу у ХК «Маріуполь» з мінімальним рахунком 4:3 (3:0, 0:3, 1:0). Шайби у переможців закинули Дмитро Гринкевич, Іван Ципнятов (дві), Айнарс Подзіньш; у переможених – Микита Коваленко (дві), Руслан Ромащенко.

Там же у Дружківці відбувся і центральний поєдинок восьмого туру, в якому донецький «Донбас» приймав херсонський «Дніпро» із ще двома студентами третього курсу факультету фізичної культури і спорту ЛДУФК у складі – захисником Євгеном Ратушним та нападником Владиславом Брагою.

Після поразки від «Краматорська» у попередньому турі «щуки» були по-спортивному злі і налаштовані на перемогу в матчі проти лідера турніру. Такий настрій відразу вилився в дві закинуті шайби – у середині стартового періоду з різницею в дві хвилини відзначилися Павло Воробйов і Сергій Афанасьєв. Таким чином, на першу перерву клуби пішли за переваги херсонського клубу – 2:0.

Після програного першого періоду на початку другого донеччани усі сили кинули в атаку, щоб відіграти пропущені голи. Спочатку Олег Шишлянніков на першій же хвилині періоду реалізував більшість, а через десять хвилин Андрій Бірюков красиво прошив Олександра Хомутова і встановив на табло рахунок 2:2.

Третю двадцятихвилинку донеччани знову почали зі швидкої закинутої шайби – вже на першій хвилині періоду знову відзначився Олег Шишлянніков, вперше вивівши донецький клуб вперед – 3:2. Після цього команди обмінялися голами – з різницею в 30 секунд «хет-трик» оформив Олег Шишлянніков, а потім відставання до мінімального у «щук» скоротив Олександр Каракулько – 4:3.

За три хвилини до кінця третього періоду Микола Казаковцев закинув першу шайбу в поточному сезоні (5:3), але через дві хвилини «щуки» зняли воротаря і реалізували свою чисельну перевагу у польових гравцях, зробивши зусиллями Сергія Афанасьєва рахунок 5:4. Однак, за 15 секунд до кінця періоду Євген Монс відправив шайбу в порожні ворота херсонців і встановив остаточний рахунок в матчі – 6:4 (0:2, 2:0, 2:4).

ПОТОЧНА ТУРНАРНА ТАБЛИЦЯ РЕГУЛЯНОЇ ПЕРШОСТІ
(станом на 17-е листопада)