Участь ЛДУФК у міжнародному проекті Wellbeing of undergraduates during the COVID-19 pandemic

Останні кілька місяців людство переживає досвід пандемії. Впродовж цього часу змінилися підходи до виявлення хворих, розуміння поширення інфекції, стратегії лікування. Пандемія спричинила серйозні зміни в системі охорони здоров’я, похитнула добробут багатьох країн, поглибила гуманітарні та економічні кризи.

Пандемія коронавірусного захворювання сильно вплинула на життя дітей, молоді та їх сімей – системи охорони здоров’я перевантажені, спосіб та ритм життя суттєво змінився, а школи, університети та підприємства призупинили роботу. Дуже велика кількість молодих людей у всьому світі опинилися відірваними від звичних для них форм освіти, їх позиції на ринку праці похитнулися, що у довгостроковій перспективі може негативно вплинути на соціальний і економічний розвиток усіх країн світу.

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського спільно з колегами з Польщі, Чехії, Румунії, Німеччини, Греції та Ізраїлю координує проєкт Wellbeing of undergraduates during the COVID-19 pandemic. Його метою є визначення самопочуття та здоров’я студентів різних країн світу під час карантину, визначення предикторів благополуччя молоді різних країн світу, аналіз досвіду, який отримала молода людина в час пандемії тощо. Отримані дані допоможуть краще зрозуміти виклики, які постають перед молоддю, та запропонувати шляхи їх подолання.

На сьогодні на дослідження відгукнулася студентська громада не лише нашого університету, але й Тернопільського національного педагогічного університету, Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Стратегічним партнером дослідження є Колегія та профком студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».

Запрошуємо усіх студентів та аспірантів взяти участь в опитуванні. Ваша думка є для нас надзвичайно важливою!

Опитування можна пройти
ЗА ПОСИЛАННЯМ

Координатор проєкту у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського – професор кафедри теорії і методики фізичної культури, доктор наук з фізичного виховання та спорту Юлія Павлова.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ