Українські спортсмени до XVІ літнього ЄЮОФ-2022 готуватимуться у Словаччині

Національний олімпійський комітет Словаччини організує тренувальний табір для українських спортсменів перед XVІ літнім Європейським Юнацьким Олімпійським Фестивалем – 2022, який цього літа, а саме з 24-го по 30-те липня прийматиме Банська Бистриця.

Про це під час свого виступу на 51-й Генеральній Асамблеї Європейських олімпійських комітетів у столиці Північної Македонії місті Скоп’є повідомив президент Національного олімпійського комітету України, олімпійський чемпіон зі стрибків з жердиною літніх Ігор-1988 у Сеулі Сергій Бубка.

Підготуватися до змагань наша команда зможе в місті Шаморін, що розташовано неподалік від столиці Словаччини Братислави.

Нагадаємо, що XVІ літній ЄЮОФ-2022 у словацькому місті Банська Бистриця пройде з 24-го по 30-те липня. Очікується, що близько 3000 найсильніших атлетів Європи віком від 16-ти до 18-ти років з 48 країн Старого світу позмагаються у 10 видах спорту (119 видів програми) – баскетболі, бадмінтоні, велоспорті, волейболі, гандболі, спортивній гімнастиці, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні та тенісі.

Участь у цьому престижному молодіжному форумі візьмуть і наші юні олімпійці. Україна буде представлена у спортивній гімнастиці, легкій атлетиці, бадмінтоні, велоспорті, дзюдо та плаванні.


За матеріалами сайту НОК України 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ