Увага! Дію карантину у ЛДУФК продовжено по 28-е лютого 2021 року

З метою запобігання поширенню коронавірусу у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського продовжено дію карантину терміном по 28-е лютого 2021 року.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9-го грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», ректор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського професор Приступа Є.Н. 21-го грудня 2020 року видав наказ №441-р про продовження дії карантину по 28-е лютого 2021 року та запровадження в нашому виші обмежувальних протиепідемічних заходів у період з 8-го по 24-е січня 2021 року.

З оригіналом наказу можна ознайомитися за
ПОСИЛАННЯМ