Увага! У ЛДУФК продовжено дію адаптивного карантину терміном по 31-е грудня 2020 року

З метою запобігання поширенню коронавірусу у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського продовжено дію адаптивного карантину терміном по 31-е грудня 2020 року, а на період з 19-го жовтня 2020 року по 15-е листопада 2020 року тимчасово вводиться дистанційна форма навчання.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13-го жовтня 2020 року №956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22-го липня 2020 року №641», листа Міністерства освіти і науки України від 12-го жовтня 2020 року №1/9-576 «Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання», ректор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського професор Приступа Є.Н. 16-го жовтня 2020 року видав наказ про продовження у нашому виші дії адаптивного карантину та тимчасовий перехід на дистанційне навчання.

ДО ВАШОЇ УВАГИ ПОВНИЙ ТЕКСТ УСІХ ПУНКТІВ НАКАЗУ:

1. Продовжити по 31-е грудня 2020 року дію адаптивного карантину у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

2. Запровадити на всіх факультетах режим дистанційного навчання на період з 19-го жовтня 2020 року по 15-е листопада 2020 року.

3. Першому проректору, деканам факультетів та керівнику навчального відділу організувати з 19-го жовтня 2020 року перехід на дистанційну форму навчання.

4. Контроль за проведенням навчальних занять у дистанційному режимі покласти на деканів факультетів та завідувачів кафедр.

5. Адміністративно–управлінському, навчально-допоміжному та обслуговуючому персоналу продовжувати роботу в штатному режимі з можливим поєднанням гнучкого (дистанційного) графіку роботи.

6. Завідувачу канцелярії довести даний наказ до відома деканів факультетів, завідувачів кафедр, керівників структурних підрозділів.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

З оригіналом Наказу можна ознайомитись за посиланням