Увага: У ЛДУФК введено карантин терміном з 12-го березня по 3-є квітня 2020 року

З метою запобіганню поширенню коронавірусу у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського запроваджується карантин терміном з 12-го березня по 3-є квітня 2020 року.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11-го березня 2020 року та на виконання листа МОН України №1/9-154 від 11.03.2020 року, ректор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського професор Приступа Є.Н. сьогодні, 12-го березня, видав наказ про запровадження у нашому виші карантину.

До вашої уваги повний текст усіх пунктів наказу:

1.Запровадити у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського карантин з 12-го березня по 3-є квітня 2020 року.

2.3аборонити організацію та проведення масових заходів наукового, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах та на території університету.

3. Першому проректору, деканам факультетів спільно із завідувачами кафедр:

3.1. Розробити заходи щодо організації навчальних занять зі студентами із використанням елементів дистанційних технологій та щодо відпрацювання студентами лабораторно-практичних занять після завершення карантину;

3.2. Розробити заходи щодо організації науково-педагогічної, методичної, наукової роботи науково-педагогічних працівників університету в режимі тимчасового обмеження освітнього процесу.

4. Проректору з НРтаЗЗ Вовканичу А.С.:

4.1.Організувати та провести відповідні заходи зі студентами-іноземцями, які навчаються в університеті.

4.2.Заборонити направлення за кордон здобувачів освіти та працівників університету.

5. В. о. лікаря при ЛДУФК імені Івана Боберського Рибчину І.Є. організувати інформування здобувачів освіти та працівників університету щодо заходів запобігання поширення коронавірусної інфекції СОУГО-19, проявів хвороби та дій у випадку захворювання та розмістити відповідну інформацію на офіційному веб-сайті університету.

6. Проректору з АГР Оленич І.М.:

6.1.Забезпечити виділення у гуртожитках університету місць для ізоляції здобувачів освіти з ознаками гострих респіраторних захворювань.

6.2. Суворо заборонити вхід в корпуси та гуртожитки університету сторонніх осіб.

7. Адміністративно-управлінському, навчально-допоміжному та обслуговуючому персоналу працювати без змін в існуючому режимі роботи.

8. Всім працівникам виконувати рішення тимчасових обласних протиепідемічних комісій.

9. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

З оригіналом наказу можна ознайомитися
ЗА ПОСИЛАННЯМ