Увага! У ЛДУФК з 19-го березня навчання тимчасово організовано за дистанційною формою

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського тимчасово, з 19-го березня 2021 року, на період до зняття жорстких карантинних обмежень, освітній процес для здобувачів вищої освіти всіх спеціальностей та форм навчання організовано у дистанційному форматі.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №104 від 17-го лютого 2021 року «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 09-го грудня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», рекомендацій Міністерства освіти і науки України 1/9-688 від 15-го грудня 2020 року «Щодо освітнього процесу в дистанційному режимі» та на підставі рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС від 17-го березня 2021 року, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського з метою організації освітнього процесу у ІІ семестрі 2020-2021 н.р., відповідно до наказу №118-р від 17-го березня 2021 року, тимчасово, з 19-го березня 2021 року, на період до зняття жорстких карантинних обмежень, освітній процес для здобувачів вищої освіти всіх спеціальностей та форм навчання організовано у дистанційному форматі з дотриманням графіку навчального процесу 2020-2021 навчального року.