Увага! У зв'язку з продовженням карантину по 1-е жовтня заняття у ЛДУФК проводяться за змішаною формою

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського дію карантину продовжено по 1-е жовтня 2021 року. Заняття для студентів усіх форм навчання у період з 1-го вересня проводяться за змішаною (аудиторно-дистанційною) формою навчання відповідно до графіка освітнього процесу та розкладу занять.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами та доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України) та з метою створення в університеті належних умов для забезпечення освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського, відповідно до наказу №354-р від 30.08.2021 р., продовжено по 1-е жовтня 2021 року дію адаптивного карантину та запроваджено обмежувальні заходити, передбачені для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки. Заняття для студентів усіх форм навчання у період з 1-го вересня  проводяться за змішаною (аудиторно-дистанційною) формою навчання відповідно до графіка освітнього процесу та розкладу занять.