Валентина Сосіна проведе онлайн-семінар НОК України

Національний Олімпійський Комітет України продовжує серію з 20-ти вебінарів для тренерів, спортсменів і фахівців з організації та управління спортом. Третій вебінар відбуватиметься у вівторок, 23-го березня. Організатори запрошують на онлайн-семінар, де можна отримати нові знання і цінний досвід, й викладачів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Тема онлайн-семінару: «Значення різнобічної рухової підготовки в спорті».

Лектор: Сосіна Валентина Юріївна – кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Організатори заходу:

• Національний олімпійський комітет України

• Міністерство молоді та спорті України

• Національний університет фізичного виховання і спорту України

Дата проведення: 23-є березня 2021 року (вівторок)

Час проведення: 13:00 – 15:20

Формат проведення: онлайн

Реєстрація на онлайн-семінар за
ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

Попередня реєстрація триває
до 13:00 22-го березня 2021 року!

Інструкцію для підключення та код доступу для участі у відео-зустрічі Ви отримаєте у понеділок, 22-го березня, на особистий Е-mail.

УВАГА!!! Кількість місць обмежено! Організатор залишає за собою право призупинити реєстрацію у разі заповнення квот учасниками.