Валентина Сосіна провела вебінар НОК України

У вівторок, 23-го березня, відбувся третій онлайн-семінар нового циклу науково-освітніх вебінарів для спортсменів, тренерів та фахівців сфери, що ініційований Національним олімпійським комітетом України спільно з Міністерством молоді та спорту України і Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання і спорту України.

До сьогоднішньої зустрічі долучилося понад 350 учасників, які отримали багато цікавої та корисної інформації на тему «Значення різнобічної рухової підготовки в спорті» від лекторки вебінару – завідувачки кафедри хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидата педагогічних наук, професорки Валентини Сосіної.

Зазначимо, що в рамках нової серії вебінарів Національного олімпійського комітету України у 2021 році заплановано 20 онлайн-заходів, три з яких успішно реалізовано.

Нагадаємо, під час перших двох вебінарів представники спорту з України, Білорусії, Казахстану, Латвії, Туркменістану, Узбекистану та Молдови отримали корисну та цікаву інформацію про системи багаторічної підготовки спортсменів та метаболічні засоби супроводу процесу підготовки юних спортсменів.