Вантух і Лебеденко долучилися до перемоги молодіжної збірної України у грі відбору Євро-2021 (Відео)

У Києві, на стадіоні «Оболонь-Арена», молодіжна збірна України з футболу вчора, 9-го жовтня, зіграла черговий матч у межах відбірного турніру Євро-2021 (U-21). Суперником підопічних Руслана Ротаня була команда Румунії. Гра завершилася перемогою українців з рахунком 1:0. До звитяги «синьо-жовтих» долучилися й випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – захисники Роман Вантух та Орест Лебеденко. Вантух вийшов у стартовому складі, але уже на 16-й хвилині через ушкодження його замінив Лебеденко.

Матч проти румунів був одним з останніх шансів для збірної України зачепитися за друге місце у групі, яке в перспективі може дозволити продовжити боротьбу за потрапляння на Євро-2021. Перемагати бажано було з різницею щонайменше у три м’ячі.

Перший тайм українці провели активніше, вони намагалися атакувати широко, використовуючи фланги. Румуни ж відповідали контратаками. Навіть не потрапивши за перші 45 хвилин жодного разу в площину, господарі були ближчими до успіху. Два перспективні моменти не реалізував Луньов, небезпечно били Назаренко й Бондаренко, та все це не змусило вступити у гру голкіпера гостей.

Після перерви підопічні Руслана Ротаня знову великими силами пішли вперед, проте до прицільного удару справа не доходила. У свою чергу румуни не раз турбували Різника, для якого, утім, ці постріли не становили загрози.

Із середини другого тайму «синьо-жовті» ще більше підвищили темп. Небезпечні моменти біля воріт Влада стали виникати частіше. Так, наприклад, на 70-й хвилині Шевцов, який вийшов на заміну замість Сікана, головою пробивав у кут, але кіпер потягнув удар. Тут же після подачі кутового міг уразити ціль Сирота, але воротар гостей знову був на висоті.

Та все ж українцям вдалося забити. На 79-й хвилині у штрафному гостей збили Цітаішвілі. Пенальті чітко реалізував Булеца – 1:0. Після цієї звитяги «синьо-жовті» зберігають теоретичні шанси кваліфікуватися на Євро-2021, але не все залежить від результатів матчів, що в них залишилися. Потрібні втрати очок румунами і з Мальтою, і з Данією...

ФУТБОЛ
. КВАЛІФІКАЦІЯ ЄВРО-2021 (U-21). ГРУПА 8

Україна U-21 – Румунія U-21 – 1:0 (0:0)

9 жовтня. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена»
Початок – 18:30

Арбітр – Атажанов (Казахстан).

УКРАЇНА U-21: Різник, Дубінчак, Попов, Сирота, Вантух (Лебеденко, 16), Бондаренко (Чех, 66), Булеца, Батагов, Назаренко (Цітаішвілі, 60), Луньов (Топалов, 46), Сікан (Шевцов, 66).

РУМУНІЯ U-21: Влад, Харуц, Пашкану, Гіце, Опруц (Бобок, 46), Олару, Марін, Чобану (Іту, 77), Ман (Моруцан, 77), Костаке, Мецан (Дрегуш, 65).

Гол: Булеца, 80 (пен.).

Попередження: Бондаренко, 24, Булеца, 58, Різник, 87 – Опруц, 42, Влад, 72.

КАЛЕНДАР РЕШТИ МАТЧІВ

13 жовтня