Василь Андрухів посів третє місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді-2018

Студенти ЛДУФК взяли участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади-2018 зі спеціальності 014 Середня освіта (фізична культура), що відбулась у період з 4-го по 6-е квітня в Національному університеті фізичного виховання і спорту України м. Київ.

Учасниками заходу були 75 студентів, які представляли 30 вищих навчальних закладів України. За підсумками Всеукраїнської студентської олімпіади магістрант факультету фізичного виховання ЛДУФК Василь Андрухів був нагороджений грамотою за третє місце. А студенти четвертого курсу факультету фізичного виховання нашого університету Юрій Галан та Ганна Гук були відзначені сертифікатами учасників.

Керівництво ЛДУФК вітає студентів і їхніх наукових керівників з вдалою участю у заході всеукраїнського рівня.