Василь Кравець перейшов з іспанського «Луго» в польський «Лех»

Срібний призер останнього сезону футбольного чемпіонату польської Екстракляси «Лех» з Познані офіційно оголосив про підписання українського захисника іспанської Ла-Ліги «Леганеса», випускника кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Василя Кравця.

Польський клуб взяв 23-річного Василя Кравця (зріст – 183 см, вага – 85 кг) в оренду терміном на один рік, також у «Леха» буде пріоритетне право викупу футболіста. Він повинен замінити іншого українця, ще одного випускника факультету післядипломної та заочної освіти нашого вишу Володимира Костевича, який взимку приєднається до київського «Динамо».

Нагадаємо, що в минулому сезоні-2019/2020 Василь Кравець, якого Андрій Шевченко донедавна неодноразово викликав до табору національної збірної України, виступав на правах оренди в іншому іспанському клубі «Луго» – провів у Сегунді 16 матчів, в яких віддав 2 асисти.

Також відзначимо, що в новому сезоні чемпіонату Польщі «Лех» стартував не найкращим чином (дві нічиї і одна поразка в трьох матчах), однак пробився до другого раунду Ліги Європи УЄФА, де сьогодні, 16-го вересня, о 21:00 за київським часом, на виїзді зіграє з шведським «Хаммарбю», обігравши на своєму полі у першому колі латвійську «Валмієру» з рахунком 3:0.

Додамо, що Василь Кравець ази футболу пізнавав у львівській СДЮШОР «Карпати» під керівництвом одного з найкращих дитячих тренерів України Василя Леськіва, який вищу освіту також здобув у стінах ЛДУФК.