Василю Матвіїву – 55!

Сьогодні, у перший календарний день Нового, 2021-го року, 55-літній ювілей святкує викладач кафедри інформатики та кінезіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, автор понад 40-ка наукових публікацій і винаходів, кандидат у майстри спорту з парашутного спорту Матвіїв Василь Іванович, який уже майже три десятиліття працює в нашому виші.

Шановний Василю Івановичу, увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітає Вас з прекрасним ювілеєм та висловлює подяку за багаторічну висококваліфіковану педагогічну діяльність. Перш за все бажаємо Вам міцного здоров’я та довголіття, кохання і сімейного щастя, любові від близьких та поваги від усіх, хто Вас оточує. Бажаємо матеріального достатку, а також завжди залишатися порядною і доброзичливою людиною та справжнім мужчиною й щоденно творити конкретні добрі справи, мати гарний настрій і загалом позитивне ставлення до життя.

55 – прекрасний вік!... Так, вже не юність і не молодість, а мудра зрілість, життєвий досвід і заслужена повага. Бажаємо Вам весняних посмішок, літнього тепла, осінніх фарб і зимової стійкості характеру. Нехай всі Ваші побажання долетять за призначенням і неодмінно здійсняться. Зустрічайте кожен новий день з посмішкою, запалом, очікуванням дива.

Життя ставить Вам дві п’ятірки, дві оцінки «відмінно!». Але на цьому не закінчується, а тільки починається в своєму новому чудовому прояві! Тому бажаємо частіше займатися тим, що подобається, і рідше – тим, що необхідно. Молодості в душі і здоров’я в тілі, повноти кожного дня, радісного відчуття вранці й умиротворення щовечора! Нехай енергія ніколи не закінчується, а удача завжди буде на Вашому боці. Щастя з міцним здоров’ям і душевним спокоєм! Блага для всіх рідних і близьких Вам людей і натхненної творчості! Нехай у вашому домі завжди буде сонячно, багато і щасливо, а уже невдовзі особливо весело від непосидючих внучат. З Днем народження! З ювілеєм!

Многая літа і нехай Всевишній благословить Вас
та Ваших рідних і близьких!