Ватерполісти ЛДУФК у першій грі Євроігор-2022 розгромили Університет Шеффілда

Сьогодні, 16-го липня, в польському місті Лодзь стартували V Європейські університетські ігри-2022. Одним з перших розпочався ватерпольний турнір, де Україну представляє команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. У першому матчі групового етапу наші хлопці декласували суперника з Великої Британії – ватерполістів Sheffield Hallam University.

ЛДУФК імені Івана Боберського (Львів, Україна) –
Sheffield Hallam University (Велика Британія) – 24:4 (4:1, 5:1, 8:2, 7:0)

16 липня. Лодзь (Польща). Басейн СК «Затока спорту».
Початок – 14:00

ЛДУФК ім. І. БОБЕРСЬКОГО: 1. Костянтин Нікольський, 13. Нестор Бабський – 2. Максим Осика, 3. Ігор Любінський, 4. Дмитро Ашанін, 6. Роман Грищук, 7. Орест Джура, 8. Чінгіз Агаджанов, 9. Денис Гусаков, 10. Костянтин Алєксєєв, 11. Данило Соколов, 12. Ігор Кечеджи.

Тренери – Олексій Шведов, Юрій Сидорович, Олександр Дядюра.

УНІВЕРСИТЕТ ШЕФФІЛД-ХАЛЛАМ: 1. Джордж Джексон, 13. Джеймс Бушелл – 2. Семюель Свайнсон, 3. Коннор Карпентер, 4. Фінлей Парнелл, 5. Аршія Кейґобаді, 6. Джордан Елліот, 7. Деніель Аткінсон, 8. Тобі Робертс, 9. Деніель Фаріні, 10. Джейкоб Скелтон, 11. Майлс Робінсон, 12. Семюель Ґрінхілл.

Голи: Костянтин Алєксєєв (чотири), Дмитро Ашанін (чотири), Роман Грищук (три), Орест Джура (три), Денис Гусаков (три), Ігор Кечеджи (три), Максим Осика (два), Данило Соколов, Чінгіз Агаджанов – Коннор Карпентер (два), Джордан Елліот, Фінлей Парнелл.

Фоли: Ігор Любінський (три), Роман Грищук, Орест Джура – Фінлей Парнелл (два), Семюель Свайнсон (два), Семюель Ґрінхілл (два), Джордан Елліот, Джордж Джексон, Деніель Аткінсон.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 1-го ІГРОВОГО ДНЯ ГРУПОВОГО ЕТАПУ
(16 липня)

Група -А-

Lodz University of Technology (Польща) –
Ozyegin University (Туреччина) – 16:5 (1:0, 3:2, 5:2, 7:1)

Rhine-Westphalia Institute of Technology Aachen (Німеччина) –
University of Debrecen (Угорщина) – 2:33 (1:9, 1:7, 0:8, 0:9)

Lodz University of Technology (Польща) –
University of Zagreb (Хорватія) – 15:19 (2:5, 3:4, 4:5, 6:5)

Ozyegin University (Туреччина) –
Rhine-Westphalia Institute of Technology Aachen (Німеччина) – 16:4 (4:1, 6:1, 3:2, 3:0)

Група -В-

ЛДУФК імені Івана Боберського (Львів, Україна) –
Sheffield Hallam University (Велика Британія) – 24:4 (4:1, 5:1, 8:2, 7:0)

Budapest Business School (Угорщина) –
Corvinus University of Budapest (Угорщина) – 25:7 (8:0, 5:0, 5:4, 7:3)

P.S. Свій другий матч групового етапу ватерполісти ЛДУФК імені Івана Боберського зіграють у неділю, 17-го липня. Суперником наших хлопців буде угорська команда Budapest Business School. Початок зустрічі – о 14:00 за київським часом. Пряма трансляція на ютуб-каналі Федерації водного поло України стартує о 13:45.