Ватерполісти львівського «Динамо» завоювали Кубок України-2022

У Львові, на водному майданчику басейну СКА завершився розіграш Кубка України з водного поло 2022 року серед чоловічих команд. У підсумку триденної боротьби почесний трофей завоювало львівське «Динамо», склад якого на три чверті сформовано зі студентів та випускників кафедри водних і неолімпійських видів спорту (завідувач – доцент Мар’ян Островський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренують команду Олексій Шведов та Юрій Сидорович, які вищу освіту також здобули у стінах нашого вишу.

За Кубок України 2022 року в турнірі серед чоловіків боролися шість ватерпольних колективів, які на попередньому етапі поділили на дві групи відповідно з національним рейтингом. Спершу вони зіграли за коловою системою у межах своїх груп, а далі, згідно із зайнятими місцями, команди в стикових іграх виборювали остаточні позиції в підсумковій класифікації.

КОМАНДИ-УЧАСНИЦІ ТУРНІРУ

Група «А»

▶ «Динамо» Львів
▶ ВК «Маріуполь»
▶ Збірна Закарпатської області–УжНУ

Група «Б»

▶ Збірна Київщини
▶ ВК «Харків»
▶ ДЮСШ імені А. Дідуха Львів

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ГРУПОВОГО ЕТАПУ

Група «А»

«Динамо» Львів –
Збірна Закарпатської області–УжНУ – 20:7
(4:1, 8:3, 5:1. 3:2)

ВК «Маріуполь» –
Збірна Закарпатської області–УжНУ – 6:21
(3:5, 2:7, 1:4, 0:5)

«Динамо» Львів» – ВК «Маріуполь» – 22:3
(7:1, 5:0, 5:1, 5:1)


Група «Б»

Збірна Київщини –
ДЮСШ імені А. Дідуха Львів – 6:7
(1:2, 2:2, 1:3, 2:0)

ВК «Харків» –
ДЮСШ імені А. Дідуха Львів – 4:5
(0:2, 3:1, 0:1, 1:1)

Збірна Київщини – ВК «Харків» – 6:9
(1:2, 3:1, 0:4, 2:2)


ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ ГРУПОВОГО ЕТАПУ

Група «А»

1. «Динамо» Львів» – 6 очок (м’ячі 42–10)
2. Збірна Закарпатської області–УжНУ – 3 (28–26)
3. ВК «Маріуполь» – 0 (9–43)

Група «В»

1. ДЮСШ імені А. Дідуха Львів – 6 (12–10)
2. ВК «Харків» – 3 (13–11)
3. Збірна Київщини – 0 (12–16)

РЕЗУЛЬТАТИ СТИКОВИХ МАТЧІВ

Гра
за 5-е місце

ВК «Маріуполь» – Збірна Київщини – 10:11
(4:2, 3:2, 2:6, 1:1)

Гра
за 3-є місце

Збірна Закарпатської області–УжНУ – ВК «Харків» – 11:8
(3:1, 1:3, 2:3, 5:1)

Фінал
«Динамо» Львів» – ДЮСШ імені А. Дідуха Львів – 15:5
(4:0, 4:1, 2:2, 5:2)


ПІДСУМКОВА КЛАСИФІКАЦІЯ КОМАНД

1. «Динамо» Львів»
2. ДЮСШ імені А. Дідуха Львів
3. Збірна Закарпатської області–УжНУ
4. ВК «Харків»
5. Збірна Київщини
6. ВК «Маріуполь»

СКЛАД КОМАНДИ «ДИНАМО»

Воротарі:
Костянтин Нікольський, Нестор Бабський;

Польові гравці:
Максим Осика, Юрій Мамєтьєв, Ярема Арцишевський,
Олександр Дядюра, Роман Грищук, Данило Соколов, Чінгіз Агаджанов,
Владислав Бабаєнко, Костянтин Алексєєв, Юрій Чижук,
Ігор Кечеджи, Максим Ярмолюк, Матвій Лень;

Тренери:
Олексій Шведов, Юрій Сидорович.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ