Важкоатлети Ельвіра Борозна і Володимир Галій – чемпіони України серед юніорів

У Чернігові триває чемпіонат України 2021 року серед юніорів віком до 20 років та Всеукраїнський відкритий турнір на призи олімпійської чемпіонки Наталії Скакун з важкої атлетики. Участь у змаганнях в складі збірної команди Львівщини беруть й студенти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Приємно констатувати, що важкоатлети кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) нашого вишу виступають успішно. Зокрема, у змаганнях представниць прекрасної статі вагової категорії до 76 кг три нагороди виборола студентка другого курсу Ельвіра Борозна.

Спочатку Ельвіра з результатом 76 кг виборола «срібло» у ривку. А далі, піднявши у поштовху рівно 100 кг, виграла «золото» у цій вправі. При цьому найближчу конкурентку вона випередила на 12 кг, що дозволило їй з сумою 176 кг стати чемпіонкою України-2021 серед юніорок та переможницею Всеукраїнського турніру на призи олімпійської чемпіонки Наталії Скакун у двоєборстві.

Три золоті медалі у ваговій категорії до 67 кг серед юніорів здобув й третьокурсник нашого Університету Володимир Галій. Цікаво, що атлет буквально «вигризав» у суперників перші місця в останніх спробах і в ривку з результатом 119 кг, і в поштовху – 148 кг. Звісно, у такий спосіб він здобув й «золото» у двоєборства, набравши у сумі двох вправ 167 кг.

Додамо, що перші нагороди звітних змагань для команди Львівської області виборола 16-річна Марія Куц. Вихованка львівської школи «Енергетик» здобула бронзові нагороди у ривку, поштовху та сумі двоєборства серед юніорок у ваговій категорії до 45 кг. Тренують Маріюдоцент кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Олександр Товстоног та Олександр Корчинський, який вищу освіту здобув у стінах нашого вишу.