Велосипедисти ЛДУФК на чемпіонаті України здобули чотири медалі

У Львові, на Олімпійській базі підготовки літніх видів спорту Міністерства оборони України завершилися національний чемпіонат і першість України серед юніорів з велоспорту на треку в олімпійських номерах програми. У активі студентів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського чотири нагороди.

Студент першого курсу факультету фізичної культури і спорту Назар Шишлик (на фото вище – справа) у змаганнях першості України серед юніорів здобув три нагороди: золоту медаль в командному спринті та дві бронзові – в особистому спринті і кейріні.

А першокурсник факультету педагогічної освіти Олександр Федоров (на фото нижче) став срібним призером чемпіонату України в командному спринті.