Відкрита першість кафедри футболу ЛДУФК з футзалу (ФОТО)

В рамках підготовки збірної Львівського державного університету фізичної культури з футзалу до змагань за програмою Універсіади Львівщини, а також спортивного відбору до складу збірної команди ЛДУФК з футзалу, протягом жовтня – листопада 2017 року в легендарному залі навчально-спортивної бази СКІФ на вулиці Черемшини, 17 було проведено відкриту першість кафедри футболу ЛДУФК з футзалу.

На старт вийшли десять команд, які було розподілено на дві групи згідно приналежності до певного факультету Львівського державного університету фізичної культури. Кругова система змагань гарантувала велику кількість матчів та сприяла участі великої кількості студентів ЛДУФК в цікавих і захоплюючих за змістом іграх згідно календаря змагань та Положення про змагання.

У середу, 29 листопада (напередодні матчу 1/4 Кубка України з футболу ФК «Львів» (Львів) – СК «Дніпро» (Дніпро), який проводився на прекрасно підготовленому та заповненому вболівальниками стадіоні «Арена «СКІФ») відкрита першість кафедри футболу ЛДУФК 2017 року з футзалу завершилася несподіваною перемогою «андердога» змагань – командою 44 групи факультету фізичного виховання ЛДУФК.

У півфінальних матчах зійшлися переможці груп: студенти 44 групи факультету фізичного виховання (ФФВ) і студенти 24 групи факультету спорту (ФС) та команда 44 групи ФС і 34 група ФФВ.

У першому півфіналі молодші за віком студенти 24 групи ФС, серед яких виділялися автори «дублів» у ворота кращого воротаря турніру студента 44 групи ФФВ Юрія Фірмана, вихованці львівської СДЮШОР «Карпати» Дулібський Андрій і Маркіян Лесько, практично весь матч були попереду. Та все ж таки досвід, вищий рівень функціональної готовності та потужність в завершальній стадії гри дозволили команді 44 групи ФФВ перехилити шальки терезів на свою користь. Два забитих м’ячі Михайла Грицаля (44 група ФФВ) на останній хвилині гри принесли перемогу «старшим» з рахунком 5 : 4.

У другому півфіналі команда 44 групи ФС не зустріла гідного опору зі сторони команди 34 групи ФФВ і перемогла своїх суперників з рекордним для турніру рахунком 11 : 3.

У «втішному фіналі» – матчі за третє місце перемогу святкували футзалісти 34 групи ФФВ, які перемогли команду 24 групи ФС.

У фінальному матчі перебіг боротьби на майданчику точився в надзвичайно драматичному ключі. Перший тайм пройшов за переваги команди 44-ї групи ФС, яка вела з рахунком 2:0, проте, перший тайм несподівано завершився «бойовою» нічиєю 2:2. В середині другого тайму, завдяки забитим м’ячам кращого нападника турніру Михайла Грицаля, вперед вийшла команда 44 групи ФФВ, яка втримала переможний результат до кінця матчу.

У складі переможців – команди 44 групи ФФВ виступали: Фірман Юрій (воротар), Репета Юрій (капітан), Михайло Грицаль, Роман Сачко, Андрій Шемилюк, Маркіян Головецький, Віталій Крачковський, Роман Кінделевич, Дмитро Сідельник, Тарас Хар.

До складу команди 44 ФС входили: Роман Колодій (воротар), Василь Сюрко (капітан), Роман Павелчак, Віталій Заторський, Валентин Гнатюк, Роман Наконечний, Назарій Слав’як, Василь Кульчицький, Валентин Прокопишин, Богдан Сидор.

Суддівська колегія на чолі з головним арбітром змагань Чорнобаєм І. М. визначила кращих гравців відкритої першості кафедри футболу ЛДУФК з футзалу. Кращим воротарем було визнано студента 44 групи ФФВ Юрія Фірмана, кращим захисником – студента 34 групи ФС Олега Гасюка, кращим нападником – студента 44 групи ФФВ Михайла Грицаля. Кращим гравцем турніру став студент 24 групи ФС, і за сумісництвом, гравець футзальної львівської команди «Енергія» – Віталій Радевич.

Команди-призери були нагороджені грамотами керівництва Львівського державного університету фізичної культури і спортивного клубу СКіФ, а також смачними фірмовими тортами українського виробництва та запашним гарячим чаєм кафедрального розливу.

Зав. кафедрою футболу ЛДУФК Дулібський А.В.