Вийшла у світ нова книга про Романа Шухевича

Напередодні Нового Року вийшло друком документальне дослідження про життєвий шлях Романа Шухевича – легендарного командира Української повстанської армії (Дашкевич Я., Кук В., Бойко В., Посівнич М., Сова А. Про генерала Тараса Чупринку (Романа Шухевича). – Друге видання, доповнене. – Львів, 2020. – 104 с.). Серед авторів й кандидат історичних наук, доцент кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Сова.

У книзі висвітлено різні аспекти життя і діяльності Романа Шухевича (1907–1950), зокрема і його спортивні зацікавлення. Адже в 1920–1930-х рр. він активно займався різними видами спорту, зокрема плаванням, відбиванкою (волейболом), легкою атлетикою, копаним м’ячем (футболом), лещетарством (лижним спортом), фехтуванням, планерним спортом та іншими. Неодноразово брав участь у спортивних змаганнях, здобуваючи призові місця.

Видання розраховане на дослідників новітньої історії, краєзнавців, викладачів, студентів та усіх тих, кого цікавить історія України ХХ століття.

Андрій Козира