Вийшли у світ навчальні посібники «Англійська мова для студентів ЗВО галузі ФКіС»

До 75-річчя заснування Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського працівниками кафедри української та іноземних мов Ольгою Романчук, Уляною Проценко, Ольгою Матвіяс, Іриною Стифанишин, Надією Юрко підготовлено та видано друком навчальні посібники: «Англійська мова для студентів II курсу закладів вищої освіти галузі фізичної культури і спорту».

«Англійська мова для студентів III курсу
закладів вищої освіти галузі фізичної культури і спорту»

У навчальних посібниках представлено основні розмовні теми другого та третього років навчання. Теоретичний та практичний матеріал закріплюється розширеною системою вправ, спрямованих на формування навичок усного та письмового мовлення. Матеріали посібника доповнено розділом додаткових завдань, призначених для розширення лексичного матеріалу та продуктивного спілкування із використанням базової лексики тематичних розділів навчального курсу. Навчальні посібники призначені для студентів закладів вищої освіти галузі фізичної культури і спорту.

Англійська мова: навч. посіб. для студ. ІІ курсу закладів вищої освіти галузі фізичної культури і спорту / О. Романчук, У. Проценко, О. Матвіяс, І. Стифанишин, Н. Юрко – Львів : Галицька Видавнича Спілка, 2021. – 56 с.

ISBN 978-617-7809-93-6

Англійська мова: навч. посіб. для студ. ІІI курсу закладів вищої освіти галузі фізичної культури і спорту / О. Романчук, У. Проценко, О. Матвіяс, І. Стифанишин, Н. Юрко – Львів : Галицька Видавнича Спілка, 2021. – 60 с.

ISBN 978-617-7809-94-3