Вийшло друком навчальне видання «Клінічна практика з дисципліни «Фізична реабілітація при порушенні діяльності дихальної системи»

Автори – кандидати наук з фізичного виховання і спорту, доценти кафедри фізичної терапії та ерготерапії нашого Університету Катерина Анатоліївна Тимрук-Скоропад і Наталія Орестівна Івасик.

Тимрук-Скоропад К.

Клінічна практика з дисципліни «Фізична реабілітація при порушенні діяльності дихальної системи» : програма та методичні рекомендації / Катерина Тимрук-Скоропад, Наталія Івасик. – Львів : ЛДУФК, 2019. – 48 с.

ISBN 978-617-7336-48-7

До видання увійшли основні положення програми та методичні рекомендації до клінічної практики з дисципліни «Фізична реабілітація при порушеннях діяльності дихальної системи» для студентів факультету фізичної терапії та ерготерапії.

Систематизований та лаконічно поданий матеріал допоможе ефективно підготуватися та успішно пройти першу для майбутніх фахівців з фізичної терапії спеціалізовану клінічну практику, якісно працювати із пацієнтами з гострими ураженнями дихальної системи або хронічними захворюваннями, наприклад, хронічним обструктивним захворюванням легень.

Для керівників і кураторів клінічної практики.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ