Вийшов друком навчальний посібник «Легка атлетика»

Видання підготував колектив викладачів кафедри легкої атлетики нашого Університету: Свищ Ярослав Степанович, Дунець-Лесько Антоніна Василівна, Дух Тетяна Ігорівна, Павлось Ольга Олександрівна, Конестяпін Володимир Григорович, Чорненька Галина Володимирівна, Прокопенко Віктор Іванович, Західний Василь Романович, Когут Юрій Васильович, Строкун Михайло Ярославович.

Легка атлетика: навч. посіб. / Свищ Я.С., Дунець-Лесько А.В., Дух Т.І. [та ін.]. – Львів : ЛДУФК ім. Івана Боберського,2022. – 304 с.

ISBN 978-617-7336-90-6

Посібник підготовлено відповідно до навчальної програми з дисциплін «Теорія і методика легкої атлетики» й «Теорія і методика обраного виду спорту, спортивно-педагогічне вдосконалення» для закладів вищої освіти України.

У посібнику розкрито теоретичні положення і методичні основи підготовки студентів усіх спеціальностей із легкої атлетики. Подано зародження та становлення легкої атлетики як виду спорту. Для кожного виду легкої атлетики наведено історичні відомості про його розвиток, еволюцію техніки та зростання результатів; подано аналіз техніки, методику навчання. Описано правила змагань і вимоги до місць проведення змагань із легкоатлетичних видів.

Для студентів закладів вищої освіти фізкультурно-спортивного профілю, викладачів, тренерів, інструкторів, а також широкого кола читачів.

Випусковий редактор Оксана Борис
Редактори Єлизавета Лупиніс, Ольга Громик