Вийшов друком навчальний посібник «Теорія і методика стрільби стендової»

Автори – доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, завідувач кафедри стрільби та технічних видів спорту нашого Університету Богдан Анатолійович Виноградський і кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач цієї ж кафедри Ростислав Віталійович Грибовський.

Автори висловлюють подяку за консультативну допомогу в розробленні посібника майстрові спорту України міжнародного класу зі стрільби стендової, заслуженому тренерові України Віталію Грибовському та кандидатові наук з фізичного виховання і спорту, професорові Ірині Грибовській.

Виноградський Б.

Теорія і методика стрільби стендової : навч посібн. / Б. Виноградський, Р. Грибовський – Львів : ЛДУФК ім. Івана Боберського, 2020. – 84 с.

ISBN 978-617-7336-60-9

У посібнику подано теоретико-методичні основи стрільби стендової. Висвітлено історичні витоки стрілецької діяльності, представлено матеріально-технічне забезпечення стрільця та стрілецького стенда, особливості техніко-тактичних дій спортсменів у різних видах стрілецьких вправ, особливості підготовки стрільців у спортивних школах. Сформовано словник основних термінів.

Для студентів закладів вищої освіти спортивно-фізкультурного профілю. Буде корисним для тренерів зі стрільби стендової на етапі становлення їх педагогічної майстерності.