Вийшов друком навчальний посібник «Технологія продукції ресторанного господарства»

Автор – кандидат технічних наук, доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу нашого Університету Орися Петрівна Іжевська.

Іжевська О.
Технологія продукції ресторанного господарства : навч. посіб. / Орися Іжевська. – Львів : ЛДУФК ім. Івана Боберського, 2020. – 380 с.

ISBN 978-617-7336-61-6

У навчальному посібнику розкрито теоретичні та практичні відомості з технології виготовлення продукції ресторанного господарства, подано характеристику функціонально-технологічних властивостей вхідної сировини, вимоги до якості з урахуванням критичних точок контролю безпеки готової продукції, особливості приготування ресторанної продукції.

Основну увагу зосереджено на інноваційних прийомах технологічних процесів виробництва страв, напоїв, кулінарних та кондитерських виробів у закладах ресторанного господарства. Ураховано особливості асортименту страв закордонної кухні, що допоможе підготувати фахівців готельно-ресторанного бізнесу, поглиблено вивчити шляхи формування асортименту і приготування страв як для вітчизняного споживача, так і для туристичних відвідувачів. Інформацію, рисунки, таблиці, схеми, представлені у посібнику, наведено з навчальною метою, тому в жодному разі це не слід вважати наміром порушення авторських прав.

Для студентів зі спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Туристичне обслуговування», а також керівників і фахівців закладів ресторанного господарства.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ