Викладачі кафедри педагогіки та психології взяли участь у VIІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції "Особистість в екстремальних умовах"

12 травня 2017 року викладачі кафедри педагогіки та психології взяли участь у VIІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції присвяченій 70-річчю Львівського державного університету безпеки життєдіяльності «ОСОБИСТІСТЬ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ». На конференції з доповідями виступили завідувач кафедри доцент Соловйов В.Ф., доцент Баклицька О.П., ст. викладач Матвійчук Т.Ф.

У конференції взяли участь представники 19 вишів з різних куточків України: Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Львівського державного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету фізичної культури, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного авіаційного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету оборони України імені Івана Черняхівського, Національної академії Національної гвардії України, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Рівненського державного гуманітарного університету, Університету митної справи та фінансів, Хмельницького національного університету, Черкаського державного технологічного університету, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля ДСНС України, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка, ВКНЗ ЛОР «Львівський інститут медсестринства та лабораторної медицини імені АндреяКрупинського», а також науковці та практики з Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Науково-дослідного центру Збройних Сил України «Державний океанаріум», Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, ДСНС України, Інституту державного управління у сфері цивільного захисту.