Викладачі ЛДУФК – учасники зйомок кліпу «Різдвяний трамвайчик»

У неділю, 27-го грудня, викладачі кафедри хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського взяли активну участь у зйомці святкового кліпу «Різдвяний трамвайчик», присвяченому Різдвяним святам і Новому року.

Організатором і режисером цього святкового дійства був кандидат наук з мистецтвознавства, професійний музикант і викладач кафедри хореографії та мистецтвознавства Богдан Кисляк.

Окрім викладачів нашої кафедри з їх родинами і друзями, артистами та музикантами виступили також учасники школи народного танцю ЦТДЮГ «Серпанок» під керівництвом заслуженого працівника культури України, доцента кафедри Валентини Вартовник.

Учасники зйомок проїхали містом на львівському трамваї, співали колядки, танцювали коломийки, грали троїсті музики, вітаючи усіх львів’ян і гостей з Новорічними та Різдвяними святами!