Віктор Гладкий – чемпіон світу з пауерліфтингу серед юніорів

З 26-го по 31-е серпня у місті Реджайна (Канада) триває чемпіонат світу-2019 з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів. У складі збірної команди України в Країні Кленового листя блискуче виступив представник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – майстер спорту України міжнародного класу, магістрант факультету педагогічної освіти Віктор Гладкий, який змагався у ваговій категорії до 83 кг серед юніорів.

Учасники світового форуму виборюють нагороди у триборстві та в кожній із вправ, тож загалом можна здобути чотири медалі – одну велику та три малі. У напруженій та неймовірно важкій боротьбі Гладкому у підсумку вдалося вибороти повний комплект малих нагород та «золото» у сумі триборства.

Зокрема, у присіданнях зі штангою Віктор показав третій результат. Він зафіксував вагу 312,5 кг у другій спробі. На жаль, третя спроба спортсмена (320 кг) виявилась невдалою. У жимі лежачи магістранту ЛДУФК не було рівних – його «золотий» результат склав 240 кг. В останній вправі – тязі становій наш спортсмен не справився з вагою у першій спробі, але вдало виконав наступні дві, що забезпечило йому друге місце та малу срібну нагороду у тязі становій – 287,5 кг. Сума триборства Віктора склала 840 кг, що дозволило йому випередити двох шведських спортсменів на 17,5 кг та 42,5 кг й вибороти омріяну перемогу.

Тож вітаємо Віктора Гладкого та його наставника – доцента кафедри атлетичних видів спорту, заслуженного тренера України Марію Розторгуй з вдалим виступом та бажаємо підкорення нових спортивних вершин.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ