Віктор Вихрист 1-го серпня проведе свій другий бій у професійному рингу

1-го серпня в передмісті Києва відбудеться вечір професійного боксу. Це буде дебютний захід новоствореної промоутерської компанії Usyk 17 Promotion, серед учасників якого й випускник кафедри фехтування, боксу та національних одноборств (завідувач – доцент Василь Бусол) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, боксер-cуперважковаговик Віктор Вихрист.

28-річний заслужений майстер спорту Віктор Вихрист у перший календарний день останнього місяця поточного літа проведе свій другий поєдинок у професійному боксі. Нагадаємо, у ніч з 8-го на 9-е лютого нинішнього року в рингу EWS Arena у німецькому місті Геппінген український боксер-суперважковаговик Віктор Вихрист (1–0, 1 KO) переконливо виграв свій дебютний бій у профі-рингу. Випускник нашого Університету дуже вдало відбоксував у поєдинку проти досвідченого 34-річного білоруса Андрєя Мазаніка (13–11, 10 KO).

Поєдинок завершився, що називається, так по суті й не розпочавшись – Вихрист потужними ударами нокаутував суперника вже на перших секундах бою. Зазначимо, що білорус намагався діяти агресивно і зі стартовим гонгом пішов вперед, однак нарвався на чіткий джеб українця. Віктор підключив «двієчки» і незабаром зрубав опонента попаданням з правої у скроню. Мазанік не зміг піднятися до рахунку «десять», і рефері припинив бій.

Як ми уже повідомляли раніше, чемпіон Євро-2017 та ІІ Європейських ігор-2019 серед аматорів Віктор Вихрист 29-го січня поточного року підписав контракт з німецькою промоутерською компанією ЄС Boxing Promotion і офіційно перейшов в професіонали, пожертвувавши шансом поїхати на ХХХІІ літню Олімпіаду-2020 у столиці Японії Токіо. Тепер Віктор виступає під псевдонімом Віктор Фауст.

Зазначимо, що менеджером Віктора Вихриста є колишній чемпіон світу у першій напівсередній вазі за версією WBA, срібний призер ХХVІІ літніх Олімпійських ігор-2000 у австралійському Сіднеї Андрій Котельник, який вищу освіту також здобув у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

Додамо, що 1-го серпня у ринг, окрім Віктора Вихриста, вийдуть також перспективні українські боксери важкої ваги Владислав Сіренко та Олександр Захожий, чемпіон WBC Francophone у середній вазі Андрій Великовский та чемпіон світу серед молоді за версією WBC Петро Іванов. А у розважальній програмі братимуть участь зіркові співаки Злата Огневіч та Серьога.