Віктор Вихрист нокаутом здобув другу перемогу у профі-рингу

У суботу, 1-го серпня, в селі Лісники під Києвом відбулося перше боксерське шоу, організоване промоутерською компанією Usyk17 Promotion. В рамках вечора боксу під назвою Big Boxing Night відбулося п’ять попередніх поєдинків, а також вісім боїв у рамках основної програми. В одному з них боксував випускник кафедри фехтування, боксу та національних одноборств (завідувач – доцент Василь Бусол) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Віктор Вихрист.

Український cуперважковаговик Віктор Вихрист (2-0, 2 КО) граючи нокаутував свого співвітчизника Семена Пахомова із Харкова (2-11, 2 КО). Дуель тривала усього два раунди. У першому з них Вихрист пристрілювався, а в другому – «вбивав» свого суперника.

Пахомову доводилося терпіти у виконанні Вихриста серії важких ударів, які без особливих зусиль пробивали його захист. Втім, у першому раунді харків’янин вистояв. У другій трихвилинці Семен зовсім пішов в глухий захист, тим самим подарувавши можливість Віктору продемонструвати усі свої відточені комбінації. Зрештою, двійка крізь блок і важкий правий боковий призвели до того, що Пахомов опинився на канвасі рингу – бій було завершено.

Нагадаємо, 28-річний заслужений майстер спорту Віктор Вихрист у ніч з 8-го на 9-е лютого нинішнього року в рингу EWS Arena у німецькому місті Геппінген переконливо виграв свій дебютний бій у профі-рингу. Випускник нашого Університету дуже вдало відбоксував у поєдинку проти досвідченого 34-річного білоруса Андрєя Мазаніка (13–11, 10 KO). Поєдинок завершився, що називається, так по суті й не розпочавшись – Вихрист потужними ударами нокаутував суперника вже на перших секундах бою.

Як ми уже повідомляли раніше, чемпіон Євро-2017 та ІІ Європейських ігор-2019 серед аматорів Віктор Вихрист 29-го січня поточного року підписав контракт з німецькою промоутерською компанією ЄС Boxing Promotion і офіційно перейшов в професіонали, пожертвувавши шансом поїхати на ХХХІІ літню Олімпіаду-2020 у столиці Японії Токіо. Тепер Віктор виступає під псевдонімом Віктор Фауст.

Зазначимо, що менеджером Віктора Вихриста є колишній чемпіон світу у першій напівсередній вазі за версією WBA, срібний призер ХХVІІ літніх Олімпійських ігор-2000 у австралійському Сіднеї Андрій Котельник, який вищу освіту також здобув у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОВНИХ БОЇВ ВЕЧОРА БОКСУ
BIG BOXING NIGHT

Даніель Лапін (1-0, 0 КО) – Сергій Крапшіла (4-27-2, 3 КО)
перемога Лапіна