Випускниці та студентки ЛДУФК підтвердили свій високий клас

У Хмельницькому завершився чемпіонат України з боротьби серед жінок, який став одним з етапів відбору на цьогорічний чемпіонат світу. Студентки і випускниці Львівського державного університету фізичної культури вкотре продемонстрували свій високий рівень боротьби і потішили своїми здобутками.

Зокрема, не було рівних на чемпіонаті України студентці 3-го курсу факультету спорту Анастасії Шустовій, яка в підсумку заслужено піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Анна Губко (IV курс факультету спорту) у ваговій категорії до 62 кг завоювала срібну нагороду. На шляху до фіналу Аня впевнено здолала усіх своїх суперниць та лише у боротьбі за омріяне «золото» поступилася найтитулованішій борчині України, випускниці Львівського державного університету фізичної культури Юлії Ткач, яка і стала переможницею.

Софія Боднар (магістратура факультету фізичного виховання) у ваговій категорії до 59 кг здобула срібну нагороду, а Тетяна Польова (IV курс факультету фізичного виховання) – бронзову.

Наші випускниці також повернулися з нагородами: Ольга Шнайдер у ваговій категорії до 55 кг виборола золоту медаль, а Ірина Гусяк – срібну. Алла Черкасова святкувала перемогу у ваговій категорії до 68 кг. Отож, вітаємо спортсменок, їхніх особистих тренерів Стельмах Юлію Юріївну, Пістуна Андрія Ігоровича та кафедру Атлетичних видів спорту з чудовими результатами і бажаємо успіхів у міжнародних стартах!

Роман Цюняк