Випускник ЛДУФК Андрій Федечко – найкращий спортсмен Львівщини у серпні

Традиційне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками серпня 2019 року заслуженого майстра спорту з сучасного п’ятиборства, випускника Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрія Федечка (на фото – зліва).

У британському місті Бат на європейській першості з сучасного п’ятиборства Владислав Ридванський з Дніпра та львів’янин Андрій Федечко здобули срібну медаль в чоловічій естафеті. Нагадаємо, українці фінішували другими, набравши 1489 очок. Перше місце вибороли господарі турніру, британці Олівер Маррей і Майлз Пілладж, а третіми фінішували угорці Ріхард Беречкі та Іштван Малиц.

Саме завдяки «срібному» результату на Євро-2019 Андрій вдруге став лауреатом номінації Відділення НОК України у Львівській області «Найкращий спортсмен місяця».

Відповідно його наставники, випускники ЛДУФК, заслужені тренери України Володимир Софієнко і Олег Фіалкович, а також Віталій Тарнакін визнані найкращими тренерами Львівщини за підсумками серпня.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ