Випускник ЛДУФК Ярослав Гарцула відзначений державною нагородою Бельгії

У 2009 році у місті Львові було відкрито Консульство Королівства Бельгія, очолити яке, була надана честь Ярославу Гарцулі – випускнику Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Понад десять років Консульство Королівства Бельгія у Львові активно здійснює свою діяльність для поглиблення українсько-бельгійських міжрегіональних відносин і розширення співпраці у торгівельно-економічній і соціально-культурній сферах, діє в межах консульського округу, який охоплює Львівську, Тернопільську, Івано-Франківську та Волинську області.

10-го жовтня 2019 року відбувся урочистий прийом та святковий концерт з нагоди 10-річчя з дати відкриття Консульства Королівства Бельгія у Львові за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Бельгія в Україні Алекса Ленартса.

В ході урочистостей Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Алекс Ленартс відзначив Ярослава Гарцулу найдавнішою та найважливішою почесною нагородою на національному рівні у Бельгії – «CHEVALIER DE L’ORDRE DE LEOPOLD» (Орденом Леопольда, присвоєно ступінь «Кавалер ордену») за його внесок та відданість зміцненню економічних і культурних зв’язків між Україною та Королівством Бельгія.

Крім цього, Ярослав Гарцула відзначений державною нагородою України – Орденом «За заслуги» I, II та III ступенів відтак є повним кавалером Ордену.

ДОВІДКА

Орден Леопольда I – вища державна нагорода Королівства Бельгія. Започаткований 11-го липня 1832 року королем Леопольдом I як військовий і цивільний орден спочатку чотирьох, а з 1839 року – п’яти класів; зірки з двома першими. Під час нагородження військовиків на знаку розміщуються перехрещені мечі. Гросмейстер ордену – король Бельгії.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ