Вітаємо Андрія Сову із захистом докторської дисертації!

22-го грудня 2020 року, на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 35.222.01 Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України та Інституту народознавства НАН України (м. Львів, вул. Козельницька, 4) відбувся офіційний захист дисертаційної роботи доцента кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Сови Андрія Олеговича, поданої на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – історія України. Тема дисертації: «Суспільно-культурна, військово-політична та освітньо-виховна діяльність Івана Боберського (1873–1947)».

Колектив нашого Університету щиросердечно вітає Андрія Сову з успішним захистом докторської дисертації та бажає нових наукових звершень і успіхів у науково-педагогічній діяльності!

Також вітаємо його наукового консультанта – доктора історичних наук, професора Соляра Ігоря Ярославовича, директора Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України.