Вітаємо Катерину Тимрук-Скоропад із захистом докторської дисертації!

На засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 35.829.01 у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського 22-го грудня 2020 року відбувся офіційний захист дисертаційної роботи доцента кафедри фізичної терапії та ерготерапії нашого вишу Тимрук-Скоропад Катерини Анатоліївни поданої на здобуття наукового ступеня доктора наук з фізичного виховання та спорту зі спеціальності 24.00.03 – фізична реабілітація. Тема дисертації: «Теоретико-методологічні засади легеневої реабілітації осіб із хронічним обструктивним захворюванням легень».

Колектив нашого Університету щиросердечно вітає з успішним захистом докторської дисертації Катерину Тимрук-Скоропад та бажає нових наукових звершень і успіхів у науково-педагогічній діяльності!

Також вітаємо її наукового консультанта – Павлову Юлію Олександрівну, доктора наук з фізичного виховання та спорту, професорку кафедри теорії і методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.