Вітаємо Сову Андрія Олеговича з присвоєнням наукового ступеня доктора історичних наук!

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №157 від 9-го лютого 2021 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо звань та присудження наукових ступенів» Сові Андрію Олеговичу – доценту кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського присвоєно науковий ступінь доктора історичних наук зі спеціальності 07.00.01 «Історія України».

З цієї нагоди Ректорат та увесь колектив нашого Університету вітають Андрія Олеговича та щиросердечно бажають йому міцного здоров’я, щастя і нових звершень у науковій роботі та успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності.