Вітаємо викладачів ЛДУФК з присвоєнням вчених звань!

Міністерство освіти і науки України наказом №1188 від 24-го вересня 2020 року затвердило рішення вчених рад закладів вищої освіти та наукових установ про присвоєння вчених звань професора і доцента.

Приємно, що у даному наказі Міністерства освіти і науки України й четверо представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського:

Данилевич Мирославі Василівні присвоєно вчене звання професора кафедри фітнесу та рекреації';

Павловій Юлії Олександрівні присвоєно вчене звання професора кафедри теорії та методики фізичної культури;

Коркуні Ориславі Іванівні присвоєно вчене звання доцента кафедри готельно-ресторанного бізнесу;

Семеряк Зоряні Степанівні присвоєно вчене звання доцента кафедри фехтування, боксу та національних одноборств.

Колектив Університету щиросердечно вітає Мирославу Василівну, Юлію Олександрівну, Ориславу Іванівну та Зоряну Степанівну з присвоєнням вчених звань і бажає здоров’я, жіночого щастя та нових наукових звершень і успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності!