Вітання із 30-річчям НОК України!

Сьогодні, 22-го грудня 2020 року, Національний Олімпійський Комітет України відзначає 30-ту річницю з дня свого утворення. Рівно 30 років тому, 22-го грудня 1990 року, І Генеральна асамблея засновників прийняла рішення створити Національний Олімпійський Комітет України і саме цей день є офіційною датою його створення.

Ректорат та увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського щиросердечно вітають усю Олімпійську сім’ю України зі славним ювілеєм! Нам є чим пишатися – за три десятки років вітчизняні атлети разом зі своїми наставниками вписали чимало золотих сторінок в історію нашої держави. Лише на Олімпійських Іграх вони здобули 128 медалей – 37 золотих, 32 срібних та 59 бронзових, за що ми безмежно їм вдячні. І немає жодних сумнівів, що й у майбутньому на головних спортивних змаганнях людства ще багато-багато разів на честь славетних перемог українців підніматиметься у небо синьо-жовтий прапор та звучатиме славень «Ще не вмерла України і Слава, і Воля».

Приємно констатувати, що свій вагомий внесок у здобутки Олімпійської збірної України зробили й представники нашого Університету.

Незважаючи на різноманітні труднощі, ці три десятиліття були сповнені яскравими перемогами та вагомими досягненнями і рекордами українських атлетів на спортивних аренах світу. І саме зірки вітчизняного спорту зробили чи не найбільший внесок у те, аби у найвіддаленіших куточках планети тамтешні мешканці дізналися про існування нової незалежної держави, що зветься прекрасним іменем – Україна!

Усі разом ми повинні докладати максимальних зусиль для розвитку олімпійського руху в нашій державі, створення умов для подальшої підтримки масового спорту та спорту вищих досягнень. І тоді неоціненний досвід наших атлетів, тренерів та спеціалістів фізкультурно-спортивної галузі разом з популяризацією ідей Олімпізму в нашій країні сприятимуть зростанню і вихованню молодих талановитих спортсменів, які неодмінно підкорять найвищі олімпійські вершини.

Бажаємо усім членам «синьо-жовтої» Олімпійської сім’ї міцного здоров’я, особистого щастя, миру, переможних успіхів та нових здобутків і звершень в ім’я України!

В українському серці
завжди Олімпійський вогонь палає!

Спливає час за віком вік.
Життя незмінне тріумфує.
Скрізь, де проходить чоловік,
Там завжди поруч спорт крокує.

Супутник нашого буття,
Одвічний дух його вирує,
Нам щирі радості життя
Душі і тілу він дарує.

Ожив з віків на новий лад,
Ти з краху встав, вогнем залитий,
І факели Олімпіад
Зумів нам знову запалити.

Слова знайти тобі які?
О, Спорт – примирення і згода!
Ти – естафета всіх віків,
Безсмертна наша насолода!