Вітання Кіндзеру Богдану Миколайовичу з 65-літтям!

Сьогодні, 26-го березня, свій 65-літній ювілей святкує доцент кафедри фехтування, боксу і національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, автор, співавтор навчального посібника та понад 80 статей і методичних матеріалів Кіндзер Богдан Миколайович – майстер спорту України з кіокушинкай карате, тренер вищої категорії, суддя міжнародної категорії.

Шановний Богдане Миколайовичу, Ректорат та увесь колектив Університету щиросердечно вітають Вас з ювілеєм та низько уклінно висловлюють Вам безграничну подяку за багаторічну працю в нашомувишіта сумлінну підготовку фахівців фізкультурно-спортивної галузі. Ви проявили себе як справжній висококваліфікований професіонал. При цьому ви завжди доброзичливо ставитеся як до колег по роботі, так й до студентів і завжди відзначаєтеся коректним відношенням до суперників на змаганнях, тим самим абсолютно заслужено завоювавши великий авторитет і повагу.

Окреме спасибі за тренерську діяльність – Ваші учні, захищаючи спортивну честь нашого Університету, Львова та України, здобули цілу низку нагород різного ґатунку на найпрестижніших змаганнях національного, континентального і світового рівнів.

У цей весняний день перш за все бажаємо Вам міцного здоров’я та довголіття, родинного затишку і любові від близьких та поваги від усіх, хто Вас оточує. Бажаємо успіхів у педагогічній діяльності та науковій роботі і переможних виступів Вашим підопічним на чемпіонатах України, Європи і світу! Звісно, бажаємо й матеріального достатку, а головне, завжди залишатися порядною людиною та щоденно мати гарний настрій і позитивне ставлення до життя.

Також бажаємо Вам не тільки успішно виконувати свої професійні обов’язки, а й мати можливість якомога частіше займатися тим, що подобається. Молодості Вам у душі і здоров’я в тілі, аби енергія ніколи не вичерпувалася, а удача завжди була на Вашому боці! Нехай кращі роки Вашого життя почнуться саме зараз і їх завжди буде супроводжувати щастя оберемок та безмірної любові океан. Не поспішайте, насолоджуйтеся кожною миттю життя, цінуйте кожну зустріч і розставання!

Нехай ця чудова дата – 65 – подарує Вам радість і багато-багато посмішок. Бажаємо Вам усього, чим життя багате – море добра, міцного здоров’я, цікавих подорожей, приємних зустрічей і радісних емоцій на довгі роки!

Многая літа і нехай Всевишній благословить Вас
та Ваших рідних і близьких!