Вітання Петрині Роману Львовичу з 50-літтям!

Сьогодні, 30-го січня, свій піввіковий ювілей святкує декан факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, професор кафедри гімнастики, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Петрина Роман Львович.

Шановний Романе Львовичу, Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Вас з Ювілеєм та висловлюють подяку за Вашу багаторічну педагогічно-викладацьку роботу та сумлінну працю у розбудові нашого вишу. Бажаємо Вам міцного здоров’я, кохання від чарівної дружини та сімейного щастя і поваги від усіх, хто Вас оточує, а також нових професійних здобутків, кар’єрного росту й достатку.

Вітаємо Вас із золотим ювілеєм – такою прекрасною і важливою датою! Попереду ще багато років творчих рішень, відкриттів, можливостей досягти у житті всього, чого можна побажати. Це можливо здійснити за допомоги Вашого уже достатньо великого життєвого досвіду і практичного знання, цілеспрямованості, діловитості та впевненості у своїх силах. Дозвольте побажати Вам удачі та везіння. Адже ви й так можете з усім справлятися, тому побажаємо Вам дороги до мети без перешкод, завжди залишатися мужнім і шляхетним, щоб бути гідним любові та уваги близьких і рідних.

50 років для чоловіка – це світанок його життя. Ви сповнені енергії, ентузіазму, нових досягнень. Нехай на Вашому життєвому шляху завжди зустрічаються тільки надійні друзі, нехай птах щастя часто прилітає до Вас. Будьте завжди у чудовій формі, у відмінному настрої. Бажаємо Вам міцного здоров’я, величезних успіхів у роботі та нових перемог.

Філософи стверджують та й люди так кажуть, що 50 років – це екватор життєвого шляху, що пора підбивати певні підсумки, але це зовсім не про Вас! Так, срібло на скронях надає Вам солідності та шарму. Однак Ви сильні й впевнено стоїте на ногах, як і личить чоловікові в повному розквіті сил. Твердий погляд і міцна рука кажуть, що вам рано думати про спокій! Тож бажаємо Вам прожити щонайменше ще 50 літ, та щоб упродовж них так само не змінювалися Ваша життєва позиція і принципи, щоб вистачило сил і засобів на звершення задуманого. Щастя Вам, у всіх сферах життя! Хай фортуна не відвернеться від Вас і нехай вірні будуть усі ті, кому Ви довіряєте!

Многая літа і нехай Господь
завжди оберігає Вас і Ваших рідних,