Вітання Сергія Бубки з Міжнародним Олімпійським днем (Відео)

Член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, президент Національного Олімпійського Комітету України, олімпійський чемпіон Сеулу-1988 та десятиразовий чемпіон світу зі стрибків з жердиною Сергій Бубка привітав співвітчизників та усю Олімпійську родину планети з Міжнародним Олімпійським днем, який світова спільнота святкує сьогодні, 23-го червня.

Дорогі друзі!
Дорога Олімпійська родино!

Щиро вітаю вас з унікальним святом спорту, здоров’я, гармонії та краси – Олімпійським днем, який приурочений дню заснування Міжнародного Олімпійського Комітету.

В усі часи олімпійський рух об’єднує людей у різних куточках Планети. Ми знаємо, наскільки вагомий вплив у розбудову нашого суспільства має спорт та олімпізм.

Попри ситуацію, що склалась сьогодні у світі, свято Олімпійського дня успішно, активно та креативно завітало до всіх куточків України! Ми провели чудову масштабну естафету Олімпійського дня онлайн, об’єднавши нашу країну.

Хочу подякувати всім, хто долучився до святкування великого спортивного свята й розділив олімпійські цінності.

Друзі, займайтеся спортом, будьте активними й об’єднуймося разом навколо олімпійських ідеалів: дружби, досконалості та поваги один до одного.

Успіхів та перемог нашим спортсменам на Олімпійських іграх в Токіо та Пекіні!

З Олімпійським днем!


З повагою,
член Виконкому МОК, президент НОК України, олімпійський чемпіон
Сергій Бубка

 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ