Вітання Свистуну Юрію Дионизовичу з 80-літтям!

Сьогодні, 21-го березня, свій 80-літній ювілей святкує доцент кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат медичних наук Свистун Юрій Дионизович – автор, співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі двох навчальних посібників та підручника з гігієни спорту з грифом МОН України.

Шановний Юрію Дионизовичу, Ректорат та увесь колектив нашого Університету низько уклінно вітають Вас з Поважним Ювілеєм та щиросердечно висловлюють Вам безграничну подяку за багаторічну працю у нашому Університеті, упродовж якої Ви проявили себе як справжній висококваліфікований професіонал, тим самим абсолютно заслужено завоювавши великий авторитет та повагу як у колег по роботі, так і в студентів.

Вітаючи Вас з Ювілеєм, перш за все хочемо побажати міцного-міцного здоров’я, любові від рідних і близьких й родинного затишку та поваги від усіх, хто Вас оточує, сил і натхнення продовжувати успішно займатися педагогічно-викладацькою діяльністю, достатку та щодень гарного настрою і позитивного ставлення до усіх сфер життя.

80 – насправді не лише поважна, а й дуже серйозна дата! Але зупинити час ніщо не в змозі – тому безперестанно і ліс шумить, і сад цвіте, і сонце світить. Ваш ювілей – насправді вагома дата, але про її цифрові показники ми зараз говорити не будемо. А краще щиро побажаємо Вам щастя, здоров’я і довгих-довгих літ, аби життя було у мирі, в колі рідних і близьких. Нехай пісні чудові й щирі Вам в гаю співають солов’ї. Та й 80 – це зовсім небагато, лише двічі по 40...

У цей святковий день бажаємо Вам довгих років радості і добра. Нехай над Вами завжди буде чисте блакитне небо, нехай не залишають сили на життєвому шляху і гордо ступайте та живіть стільки, скільки буде треба. І нехай Вам сонечко світить, а душа співає та печаль дороги до серця не знає. Нехай любов щодень буде у домі й радість хай з Вами буде завжди. Здоров’я міцного й щасливої долі нехай Господь Бог дарує Вам на довгі-довгі роки!

З ювілеєм Вас
та многая літа, шановний Юрію Дионизовичу!