Вітання з 50-літтям Боратинському Олегу Володимировичу!

Сьогодні, 23-го липня, свій 50-літній ювілей відзначає викладач кафедри готельно-ресторанного бізнесу нашого Університету Боратинський Олег Володимирович – чудовий викладач і науковець, автор / співавтор понад 30 наукових і навчально-методичних праць, серед них деклараційний патент на винахід та два деклараційні патенти на корисну модель, а головне, порядна й добра людина та прекрасний сім’янин!

Шановний Олеже Володимировичу, з нагоди Вашого ювілею, Ректорат та увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та подяку за багаторічну й високоефективну педагогічно-викладацьку діяльність і наукову роботу та вагомий внесок у підготовку вітчизняних молодих кадрів галузі.

У нашому Університеті Ви працюєте віднедавна, але буквально з першого дня зарекомендували себе висококваліфікованим професіоналом, який завжди якісно та старанно виконує свої функціональні обов’язки. При цьому немає жодних сумнівів, що Ваш потенціал як вченого та викладача наразі далеко не вичерпаний, а зважаючи на жагу до науково-педагогічної діяльності, немає жодних підстав для сумнівів, що уже в найближчому майбутньому Ви досягнете нових успіхів!

На превеликий жаль, Ваш піввіковий ювілей випав на чи не найважчий період в історії України – уже 150-й день триває війна, в якій наш народ героїчно відстоює свободу і незалежність та суверенітет й цілісність своєї держави. Тож у цей чудовий літній день, вітаючи Вас з 50-літтям, ми хочемо перш за все побажати Вам, зрештою, як і нам усім, повної перемоги Збройних Сил України над варварами-нелюдами з мокшанського болота і щоб цей жаданий День нашої Перемоги настав якомога швидше!

Традиційно для подібних свят, ми бажаємо Вам на багато-багато років й міцного здоров’я, справжнього кохання і простого родинного щастя, любові від рідних та близьких й поваги від усіх, хто Вас оточує, а також добра, миру і процвітання у всьому. Нехай кожен день Ваша оселя наповнюється щастям і благополуччям!

Звісно, бажаємо й нових досягнень у науковій і викладацькій роботі та достатку. Бажаємо, щоб доля подарувала Вам безліч приводів для радості і щастя! Нехай збудуться всі Ваші заповітні бажання, а найголовніші цілі впевнено приведуть Вас до успіху і нових вершин! Вірте в себе – і усе обов’язково здійсниться!

Щастя, здоров’я та многая щасливих літ Вам,
шановний Олеже Володимировичу!

Вам 50! Не так уже й багато:
Всього лиш 30-ть після 20-ти.
Тож зичимо у це прекрасне свято,
Як в юності – міцніти і рости!

Ніхто не знає, що чекає завтра.
Зірки хоч відають, мовчать на видноколі.
Тож проживіть усі прекрасні дні
По вінця повні у щасливій долі.

Нехай Вам легко сходить час робочий,
Й спокійні будуть Ваші вихідні.
Хай щастям сяють Ваші добрі очі,
І сонцем радують всі дні!