Вітання з 50-літтям Вишневецькому Сергію Михайловичу!

Сьогодні, 26-го серпня, свій 50-літній ювілей відзначає викладач кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту з карате, призер чемпіонатів і кубків України, суддя національної категорії – Вишневецький Сергій Михайлович, який уже майже чверть століття працює в нашому виші!

Шановний Сергію Михайловичу, з нагоди Вашого ювілею, Ректорат та увесь колектив Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та подяку за багаторічну й високоефективну педагогічно-викладацьку, тренерську і наукову діяльність, а також вагомий внесок у розбудову й розвиток в Україні карате й підготовку молодих фахівців галузі фізичної культури. За час роботи в нашому виші Ви зарекомендували себе, як висококваліфікований професіонал. При цьому немає жодних сумнівів, що Ваш потенціал і як викладача, і як тренера наразі ще далеко не вичерпаний

Вітаючи Вас у цей святковий день з ювілеєм, перш за все хочемо побажати Вам міцного здоров’я на довгі роки, кохання від дружини і якомога більше радості від доньки, любові від рідних та поваги від усіх, хто Вас оточує, а також добра, миру і процвітання у всьому. Нехай кожен день Ваша оселя наповнюється щастям і благополуччям!

Звісно, бажаємо й нових досягнень у викладацькій, тренерській і науковій роботі та достатку. Бажаємо, аби доля подарувала Вам безліч приводів для радості і щастя! Нехай збудуться усі Ваші заповітні бажання, а найголовніші цілі впевнено приведуть Вас до успіху і нових вершин! Вірте в себе – і усе обов’язково здійсниться!

Бажаємо, аби Вас ще не один десяток років не вважали «антикваром», а Ви не давали для цього найменших приводів – щоб ще був порох у Ваших порохівницях. Що більше, нехай цей ювілей в 50 разів зробить Вас бадьоріше, оптимістичніше, веселіше, багатше. Здоров’я Вам богатирського, завзяття невгамовного і удачі безмежної! Нехай молодість в душі ще гуде, нехай час тікати не поспішає, нехай буде в житті свято та удача велика, нехай буде вічне щастя і радість неземна!

Ювілей – це сума добрих справ, розуму, порядності, совісті, розуму, веселих днів, друзів, пригод і творчих удач. Бажаємо гідно насолоджуватися кожною хвилиною свого життя, на славу відпочивати, передавати свою мудрість і знання наступним поколінням, вірити у свої сили, не переставати мріяти та якомога частіше дивувати. Благих вістей і міцного здоров’я!

З роси й води Вам,
шановний Сергію Михайловичу!